İlan Vermek

Kolay ve Ücretsiz İlan Verme:

Birilanver.com üzerinden ilan vermek oldukça kolay ve ücretsizdir. İlanınızı yayınlamak için İlan Ekleme Sayfasına giriş yapın ve aşağıdaki adımları takip edin:

Adım 1: Kategori Seçimi

İlanınızı hangi kategoride yayınlamak istediğinizi belirleyin. Örneğin; Elektrikli Scooter İkinci El Kategorisindedir ama biz geliştiricilermiz sayesinde bunu bulmanın daha kolay yolunu geliştirdik. Dilerseniz ilan ekleme sayfasında bulunan arama kutusuna Scooter yazın ve sistem ilgili kategoriyi sizler için otomatik bulsun ve seçsin.  Siz sadece o kategori ile ilgili son bölümü seçin ve ardondan “İlan Ekleme Sayfasına Devam Et” butonuna tıklayın.

Adım 2: İlan Detayları

Yukarıda belirtilen ”İLAN EKLEME SAYFASINA DEVAM ET” butonuna tıkladıktan sonra, ilanınızı ekleyeceğiniz bölüme yönlendirileceksiniz. Burada, ilan başlığı, ilan açıklaması, yayın süresi, satış türü (Sabit Fiyat, GET ve Açık Artırma), ilan etay bilgileri, ilan özellikleri, fotoğraf görsel, haritada konumunu belirtin ve ardından, “İlan verme kurallarını okudum kabul ediyorum” onay kutusunu işaretleyin ve “Kaydet ve Devam Et” butonuna tıklayın.

 

Adım 3: Doping Seçenekleri (Opsiyonel)

İlanınızın görünürlüğünü artırmak için bütçenize uygun doping seçenekleri arasından birini seçebilirsiniz. Ancak bu adım zorunlu değildir. Seçim yapmadan doğrudan “Kaydet ve Devam Et” butonuna tıklayarak devam edebilirsiniz.

İşlem Tamamlandı:

Bu aşamadan sonra, “İşlem Tamamlandı, İlanınız editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.” yazısını göreceksiniz. İlanınız en geç 12 saat içinde editörlerimiz tarafından incelenerek yayına alınacaktır.

 

Birilanver.com olarak, kullanıcılarımıza kolay ve güvenli bir ilan verme deneyimi sunarak, ürünlerini veya hizmetlerini geniş bir kitleye tanıtmalarına olanak sağlıyoruz. İhtiyacınız olan kategoriyi seçin ve ilanınızı hemen yayınlayın!

İlan Vermek” üzerine bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir