Güvenlik İpuçları

birilanver.com Güvenlik İpuçları

1. En Yüksek Güvenlik Standartları: birilanver.com, en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanarak kullanıcılarının güvenliğini sağlar. Ülkemizin en güvenilir ödeme sistemi PayTR ile alırken ve satarken paranız her zaman güvende.

2. Güvenlik İpuçları:

Sahte Hesap ve Linklere Dikkat Edin: Bilinmeyen kaynaklardan gelen bağlantılara tıklamaktan kaçının ve sahte hesapları tanıyın.

Kredi ve Banka Kartı Bilgileri Paylaşılmaz: Hiçbir zaman satıcılarımızdan kredi veya banka kartı bilgileri istenmez.

Havale/EFT ile Ödeme Yok: GET ilanlarında Havale/EFT ile ödeme yapılmaz. Güvenli ödeme yöntemi olan PayTR aracılığıyla yapılan işlemlerde, havale veya EFT gibi riskli ödeme yöntemleri bulunmamaktadır.

Kişisel Bilgilerinizi Paylaşmayın: Hiçbir durumda kişisel bilgilerinizi paylaşmayın ve hesap bilgilerinizi güvende tutun.

Güçlü Şifre Kullanın: Hesabınızı korumak için güçlü ve karmaşık bir şifre belirleyin ve bu şifreyi düzenli aralıklarla güncelleyin.

Birilanver.com’da güvenli alışveriş için ipuçları

  • Gönderdiğimiz bilgilendirme SMS’lerinde gönderici kısmında sadece “Bir ilanver” yazar.
  • Gönderdiğimiz e-postaların gönderen satırında sadece “@birilanver.com” alan adını kullanırız.
  • Kullandığımız ana alan adımız birilanver.com’dur. Bazı servislerimiz için alt alan adları kullanırız. Alt alan adlarını, birilanver.com ana alan adımızdan nokta ile ayırırız (yardim.birilanver.com, form.sahibinden.com gibi).
    birilanver.com ana alan adımız ve alt alan adlarımızda HTTPS yüksek güvenlikli bağlantı kullanırız.
  • Param Güvende veya Güvenli E-Ticaret (GeT) sistemimizde yapılan alışverişlerde harcamaya yönelik bankanızda açıklama alanında “Birilanver – PAYTR” ibareleri yer almaktadır.

güvenliğiniz bizim için önemli. Lütfen yukarıda bahsedilen güvenlik ipuçlarını okuyun ve uygulayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir