Diğer Bireysel Hesap Bilgileri

En Gelişmiş ve Kolay Arayüz

Birilanver.com, bireysel hesap oluşturan kullanıcılar için en gelişmiş ve kullanımı kolay arayüzü sunar. Aktif hesaba sahip olan kullanıcılarımıza uygun fiyat garantisi sağlamanın yanı sıra, panel üzerinden hiçbir kısıtlama olmadan özgürce ilan verebilme imkanı sunar.

Kullanışlı Özellikler:

Mağaza Oluşturma: Kullanıcılarımız, panel üzerinden kolaylıkla mağaza oluşturabilir ve kendi markalarını daha görünür hale getirebilirler.

Güvenli E-Ticaret Sistemi: Güvenli e-ticaret sistemi sayesinde, kullanıcılarımız alışverişlerini güvenilir bir ortamda gerçekleştirebilir ve ödemelerini kolayca yapabilirler.

Açık Artırma İlanı: Açık artırma ilanı verme özelliği ile kullanıcılarımız, ürünlerini daha geniş bir kitleye sunabilir ve en iyi fiyatı elde etmek için açık artırmaya katılabilirler.

Banka Hesap Bilgileri: birilanver.com paneline kayıt oluşturan kullanıcılar, banka iban bilgilerini sisteme kayıt edebilir. Bu sayede satılan bir ürünün ödemesini sistem ertesi gün belirtilen iban numarasına kolayca ulaştırabilir.

Kullanıcı Görüşlerine Önem Veriyoruz:

Birilanver.com olarak, kullanıcılarımızın fikirlerine ve önerilerine her zaman önem veriyoruz. İletişim sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçerek görüş ve önerilerinizi paylaşabilir, platformumuzun gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Birilanver.com’a hoş geldiniz! En gelişmiş özelliklere sahip kullanıcı dostu platformumuzda, kolayca ilan verebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir