T.C Kimlik Numara Doğrulamak

T.C. Kimlik Numarası Doğrulama Hizmeti

Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı’nın 1 Kasım itibariyle taşınmaz ve motorlu araçlar için hizmet veren ilan sitelerine yönelik yaptığı düzenleme ile birilanver.com olarak güvenlik standartlarımızı daha da artırdık. Artık yeni kullanıcı kayıt işlemi sırasında T.C. vatandaşlık kimlik numarası doğrulama işlemi zorunlu hale gelmiştir.

Bununla birlikte, gelişmiş güvenlik önlemleriyle donattığımız sistemimiz, E-DEVELET ve NVGİM API entegrasyonu sayesinde kimlik doğrulama işlemini kolaylıkla gerçekleştirmektedir. Bu işlem sonucunda, sistem üzerinde doğrulanmış ve onaylı bir kullanıcı rozeti alarak, platformumuzda güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Doğrulanmış kullanıcı rozeti sayesinde, dilediğiniz kategoride ürün satışı yapma olanağına sahip olursunuz. Bu, sadece sizin değil, aynı zamanda diğer kullanıcıların da güvenliğini ve güvenini sağlamak için atılmış önemli bir adımdır.

Birilanver.com olarak, kullanıcılarımızın güvenliğini ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için sürekli olarak çalışıyoruz. Siz de güvenli ve verimli bir ticaret deneyimi yaşamak istiyorsanız, bize katılın ve birilanver.com’ un avantajlarından yararlanmaya başlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir