Param Güvende Komisyon Bedeli Nedir?

Param Güvende hizmet (komisyon) bedeli, ikinci el ya da sıfır olarak satın aldığınız ürünler için satıcılardan alınan güvenli alışveriş hizmetinin bedelidir.

Param Güvende ile kullanmadığınız eşyalarınızı tüm Türkiye’ye %8 komisyon bedeli ile satın. Dilediğiniz ürünü kargo bedelli veya bedelsiz satın alın.

Üstelik paranız her zaman birilanver.com güvencesinde!

Alıcıysanız :

Paranız Güvende

Paranız güvenli hesapta tutulur. Güvenli hesap, birilanver.com şirket hesabında tutulur. Param Güvende hizmeti ile ödemeniz siz ürünü teslim alıp onayladıktan sonra satıcıya aktarılır.

Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı

Param Güvende hizmeti sayesinde kredi kartınıza bağlı olarak taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Banka kartı veya kredi kartı ile yapacağınız tüm ödemeler 3D güvencesi ile yapılır.

Kolay İade

Ürünü kontrol edin ve ilandakinden farklı çıkarsa satıcıya geri iade edebilir ve ürün tutarını geri alabilirsiniz.

Satıcıysanız :

Tüm Türkiye’ye Satış İmkanı

Ürününüzü tüm Türkiye’deki alıcılar ile buluşturursunuz, bu sayede ürününüz daha hızlı satılır.

Param Güvende hizmetinden sadece birilanver.com üzerinden alışveriş yaptığınızda yararlanabilirsiniz. Param Güvende hizmetinde tek ödeme yöntemi banka/kredi kartıdır. Havale/EFT ile ödeme yapılamaz.

Lütfen Dikkat!

Farklı kanallardan size ödeme linki paylaşanların linkleri üzerinden ödeme yapmayınız. Güvenli alışveriş için EFT/havale şeklinde para gönderimi yapmayınız.

Ürün iadelerinde satıcı bireysel ise ürün fiyatı iade edilir, hizmet bedeli iade kapsamına dahil değildir. Satıcı kurumsal ise ürün fiyatı ve hizmet bedeli toplam tutarı iade edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir