GET Sistemi

birilanver.com GET Sistemi: Güvenli Alışverişin Anahtarı

birilanver.com’un GET (Güvenli E-Ticaret) sistemi, alıcılar ve satıcılar için güvenli bir alışveriş ortamı sağlar. Bu sistem, alıcıların ödemelerini güvence altına alırken, satıcıların ürünlerini güvenle satmalarını sağlar.

GET Nasıl Çalışır?

Güvenli E-Ticaret Sistemi GET sistemini kullanmak çok kolay. İster bireysel, ister kurumsal hesap sahibi olun, birilanver.com’ a kayıt olan tüm kullanıcılar sistem üzerinden kolayca alım ve satım işlemlerini gerçekleştirebilir.

İşte GET Sistemi hakkında önemli bilgiler;

Satıcı Ürün Ekler:

Satıcılar, ürünlerini birilanver.com’a ekler ve GET sistemiyle güvende olduklarını bilirler.

Alıcı Güvenle Öder:

Alıcılar, kredi kartı veya banka kartıyla ödemelerini yaparlar, GET sistemi sayesinde ödemeleri güvence altına alınır.

Ürün Teslimi ve Onay:

Satıcı, ürünü alıcıya kargolar. Alıcı, ürünü eksiksiz aldığında sisteme onay verir.

Ödeme Tamamlanır: Alıcı ürünü onayladığında, ödeme satıcıya otomatik olarak yapılır.

GET Avantajları Nedir?

Güvenli Ödemeler: Alıcılar, ödemelerini Türkiye’nin güvenli ödeme sistemi PAYTR ile güvenle yapar ve ürünlerini güvence altına alırlar.

Kolay Satış ve Ödeme İşlemi: Satıcılar, ürünlerini rahatlıkla sisteme ekleyebilir ve güvenli bir şekilde satabilirler. Satılan ürünler alıcı tarafından onaylandığında tüm ürün bedeli ertesi gün belirtilen banka hesabına yatırılır.

Kolay İade ve Değisim: Eksik veya kusurlu ürünlerde 14 gün boyunca cayma hakkı bulunur. Ürün teslim alındığı gün itibariyle tüketici hakları gereğince iade ve değişim haklarına sahip olur.

Alıcı-Satıcı Güveni: Her iki taraf da alışveriş sürecinde güvende hisseder ve güvenilir bir platformda işlem yapmanın rahatlığını yaşar.

Güvenli Alışverişin Adresi
birilanver.com’un GET sistemi, alıcılar ve satıcılar arasında güvenli bir köprü oluşturur. Güvenli alışveriş deneyimi için hemen birilanver.com’u ziyaret edin ve satmak istediğiniz ürünü GET ile kolayca satın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir